CENTRUM GARDEN

Isparta’da Davraz Dağı manzarasına sahip, bol ışıklı, güney cepheli dairenin sahipleri Köklü ailesi, salon ve dairenin giriş alanının yeniden düzenlenmesi için Ozan Demirbaş Mimarlık’tan destek aldılar.

Evin gün boyu çiğ ışık alan ve çok aydınlık olan 40 m⊃2;’lik salonuna karakteristik bir hava kazandırmak üzere, soğuk mekan algısı tonsürton grilerle kırıldı, mekanın aurası renk ve ışık oyunları ile değiştirilirken, kullanılan dekoratif ürünlerin katkısı ile doğru renkler ve stil, doğru parçalarla kombinlenerek, daha sıcak ve yeni bir görünüme ulaşıldı. İnce uzun bir dikdörtgen alana sahip salonu, daha ferah ve geniş göstermek için mekana ayna ile derinlik katıldı.

Aydınlatma ve aksesuarlarla dekorasyona hareket katıldı; evizeler ile yemek masası ve oturum alanı tanımlandı. Duvardaki tabloların turkuazı ile zeminde kullanılan halının renkleri uyumlu kombinler oluştururken; modern ve dingin bir dekorasyon tarzı elde edildi.

Mekanlara eklenen küçük detaylar aslında büyük öneme sahip, vurucu etkiler sağladı, mutlu sonda Köklü ailesinin tarzını yansıtan bir ev oluşturuldu.

 

Proje Başlangıç: 11.09.19

Montaj Başlangıç: 18.11.2019

Proje Bitiş: 10.12.2019